MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 10906680
nr 1090 6680
Skåp
1800-tal, Mahogny, längd: 121 cm, djup: 56 cm, höjd: 238 cm
Kondition: 2-delat, slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 20 februari 2017
kl 18:20:29
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Skåp
nr 1090 6680
Skåp
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 2.400 kr |
måndag 20 februari 2017 |